Oprogramowanie

Wszystkie programy prezentowane poniżej są darmowe do użytku prywatnego, a niektóre z nich także do użytku komercyjnego.Nie wymagają instalacji i mogą być używane bezpośrednio z pendrive\'a lub płyty CD/DVD/BluRay.Przeznaczone są dla platformy Windows, ale możliwe jest ich uruchomienie także w systemach ReactOS oraz Linux (przy zastosowaniu Wine).

Easy Hash

Narzędzie do weryfikacji danych z obsługą 130+ algorytmów haszujących, m.in. crc-32, sha-1, md-5. Pozwala wyszukać duplikaty plików, zmienić hasło admina na stronach opartych o Wordpress, Joomla, phpBB, złamać CRC32 i zweryfikować numer karty kredytowej.

Kashmir Web Editor

Prosty i szybki program do edycji stron internetowych z kolorowaniem składni, podpowiedziami nazw i parametrów funkcji języka PHP oraz szablonami kodu. Wbudowany manual PHP.

Kashmir Web Optimizer

Narzędzie do kompresji plików stron internetowych (html, css, js, png, gif, jpg). Osiąga kompresję na poziomie 80% nie pogarszając jakości. Stopień kompresji jest konfigurowalny dla każdego z typów plików.

Image Deduplicator

Aplikacja do wyszukiwania duplikatów obrazów, które mogą być zapisane w różnych formatach. Obsługuje ponad 30 typów plików graficznych. Oferuje konfigurowalny stopień podobieństwa. Jest to jeden z najszybszych programów tego typu na rynku.

Matroska Unpacker

Program rozpakowywujący archiwa oraz wszystkie zawarte w nich podarchiwa. Obsługuje formaty 7zip, zip, rar, tar, gzip. Bardzo prosty w obłudze i szybki w działaniu.

Plikozgadula

Program potrafi stwierdzić jakiego rodzaju jest wybrany plik i jakim programem można go otworzyć, nawet gdy nie ma on roszerzenia lub ma niewłaściwe. Rozpoznaje kilkaset formatów plików. Działa błyskawicznie.

ZAiD

Aplikacja do przechowywania haseł do programów, stron www, dzięki której nasze dane są bezpieczne nawet gdy ktoś patrzy nam przez ramię.

Easy Subtitle Converter

Program konwertujący napisy do filmów. Obsługuje kilkadziesiąt typów plików. Automatycznie wykrywa ilość klatek na sekundę na podstawie pliku z filmem.

Website Switcher

Program napisany z myślą o serwerze WWW Apache służący do przełączania się między stronami WWW podczas pracy na localhost. Dzięki niemu możemy mieć wiele projektów pod tym samym adresem.