Polski English

Tworzymy portale
Kodujemy idee i pasje

Porfolio oprogramowania

W ciągu kilkunastu lat naszej działałności zrealizowaliśmy wiele projektów dla klientów polskich oraz zagranicznych.Mamy swój udział w sukcesie wielu firm o zasięgu międzynarodowym. Jesteśmy zawsze chętni do działania i otwarci na nowe współprace.

Zakres usług

Strony www
Sklepy
Portale
Aplikacje Web
Oprogramowanie
Tworzymy strony internetowe każdego rodzaju, począwszy od typowych firmowych stron-wizytówek aż po portale i strony specjalizowane.
Prowadzenie sprzedaży na własnej stronie www nie musi być skomplikowane. Oferujemy proste rozwiązania dodające funkcję "koszyka" do opisywanych produktów oraz pełnowymiarowe sklepy internetowe.
Chcesz stworzyć duży portal, obsługujący tysiące użytkowników i oferujący treści różnego typu? Chętnie w tym pomożemy!
Aplikacja Web to program, który działa wprost w przeglądarce. Użytkownik nie musi niczego instalować na swoim komputerze i może od razu zacząć korzystać z programu.
Programy okienkowe dla Windows, aplikacje konsolowe dla Linuksa- powiedz czego potrzebujesz, a razem zrealizujemy Twój cel

Jak wygląda proces tworzenia?

Jesteśmy w stanie wykonać każdą stronę www. Począwszy od prostych stron typu "Wizytówka", poprzez galerie, sklepy internetowe, portale az po specjalistyczne oprogramowanie działające w przeglądarce interntowej. Chcesz stworzyć platformę społecznościową i konkurować z Facebookiem, potrzebujesz edytor zdjęć czy filmów działający w przeglądarce, interesuje Cię platforma aukcyjna- jesteśmy w stanie to zrobić.
Obojętne jednak jaki projekt realizujemy zawsze dzieje się to w 3 etapach:

Wymagania Przedstaw nam swoje wizje, koncepcje i wymagania odnośnie do wyglądu czy funkcjonalności strony internetowej. Obiecujemy ująć Twoje wyobrażenia w jak najbardziej przejrzystej formie.

Wycena wstępna Wyceniamy wstępnie projekt w oparciu o Twoje wymagania i oczekiwania. Żadnych dodatkowych i ukrytych kosztów. Koszt podany jest w wąskich widełkach cenowych. Sam decydujesz czy podpisujemy umowę, czy rezygnujesz.

Wykonanie To najbardziej twórcza część naszej pracy i zajmuje najwięcej czasu. W zależności od projektu może to być kilka dni a nawet miesięcy. Wierzymy, że dzięki Twoim uwagom stworzymy coś z czego Ty sam będziesz zadowolony, a my będziemy dumni!

Nasi klienci mówią o nas

Stworzenie naszego portalu nie było łatwym przedsięwzięciem. Wiele firm odmówiło mówiąc wprost, że nie zajmują się tworzeniem tak rozbudowych stron. Inne zaproponowały milionowe wyceny. Firma ZIIN zrealizowała nasz projekt w kilka miesięcy bezproblemowo i w rozsądnej cenie.
conciergese.com

Programy dla Windows

Easy Hash
Narzędzie do weryfikacji danych z obsługą 130+ algorytmów haszujących, m.in. crc-32, sha-1, md-5. Pozwala wyszukać duplikaty plików, zmienić hasło admina na stronach opartych o Wordpress, Joomla, phpBB, złamać CRC32 i zweryfikować numer karty kredytowej.
Pobierz
Kashmir Web Editor
Prosty i szybki program do edycji stron internetowych z kolorowaniem składni, podpowiedziami nazw i parametrów funkcji języka PHP oraz szablonami kodu HTML i PHP. Wbudowany manual HTML, JavaScript, MySQL, CSS i PHP.
Inne programy
Pozostałe programy. Wśród nich wygaszacz ekranu z możliwością ustawienia strony www, czytnik kanałów RSS, porównywarka plików audio, eksporter wiadomości z Outlooka, czytnik ASCII Art, ekranowa linijka do mierzenia elementów na ekranie, odgadywacz plików i inne.

Wycena usług

Poniższy kalkulator pozwala określić orientacyjny koszt wykonania strony internetowej. W przypadku chęci zamówienia oprogramowanie dla systemów Windows/Linux prosimy o skontaktowanie się z nami w celu uzyskania wyceny.
Rodzaj strony
Jakiej wielkości strona internetowa Cię interesuje?
Sklep internetowy
Czy chcesz prowadzić sprzedaż na swojej stronie?
Zarządzanie treścią
Czy chcesz samodzielnie edytować treści czy wolisz zlecać to nam?
Wersje językowe
Nastawiasz się na klientów z Polski czy też z zagranicy?
Tłumaczenie
Czy tłumaczenie treści na stronę wykonasz we własnym zakresie?
Wersja mobilna
Czy chcesz, żeby Twoja strona była responsywna?

Bądźmy w kontakcie

Kontakt z klientem jest najważniejszym aspektem efektywnej współpracy. Nie czekaj, napisz juz teraz.
Zadzwoń z pytaniem
+48 535 481 486
Support e-mail
support@ziin.pl
Chat przez Skype
ziinpl
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami.
Odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie!